Наші в переможцях!

IMG 3487Уже не один рік впроваджується у шкільному житті та в районі Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Вона стала невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді.  Не є виключенням  цей рік. Організатори заходу розпланували конкурсну програму у два дні. 3 та 4 травня 2018 року в с. Сокілець на базі дитячого  санаторію «Сокілець» відбувся І-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди чотирнадцяти загальноосвітніх шкіл Немирівського району та об’єднаних територіальних громад.

IMG 3490Завзяті хлопці та дівчата Ситковецької  школи створили рій «Вільні люди» та гідно показали свої здібності та вміння у всіх випробуваннях. Нашу команду склали: Пустовіт Крістіна, Гуцаленко Уляна, Дзевір Альбіна, Святчик Іван, Ярентюк Віталій, Пустовіт Ліза, Ювшин Оксана, Менюк Володимир, Воронков Микола, Нестерович Андрій.

Розпочалася програма  із конкурсів «Впоряд» та «Ватра», а ввечері відбулося знайомство з іншими учасниками на «Етнодискотеці». Наступного день були проведені конкурси : «Відун», «Рятівник»,  «Смуга перешкод», «Стрільба», та «Перетягування линви», «Таборування», в яких команда «Вільні люди» завоювала призові місця.  Підвівши підсумки, шановане журі оголосило результати та привітало переможців. Учасники рою висловлюють щиру подяку організаторам заходу, а також своїм керівникам Войтенку Сергію Петровичу, Бондаренко Світлані Вікторівні та Сніцаренку Олександру  Олександровичу за турботу.

Тож побажаємо нашому рою «Вільні люди» перемоги і на обласних змаганнях військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Зауч з навчально-виховної роботи Обертинська О.П.

Пошук на сайті