Урок патріотичного виховання в Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

IMG 0683Патріотичне виховання є невід'ємною складовою гармонійного розвитку підростаючого покоління. Адже справжній громадянин повинен безмежно любити свою Батьківщину, знати історію рідного краю, шанувати старших, допомагати ближньому.

У Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів велику увагу приділяють саме патріотичному вихованню. Дитяча  патріотична організація школи, під назвою «Нащадки козаків» вирішили  запросити у школу голову волонтерської організації «Тризуб» з міста Торецька Василенка Олега Григоровича. Гість розповів учням про події на східному фронті, про умови в яких перебувають наші вояки, про посильну допомогу волонтерів. Також Олег Григорович прочитав свої вірші та поезії членів літературної студії, до якої він належить.

IMG 0667Учні були у захваті від унікальних продекламованих віршів таких як: «Що для мене значить вишиванка», «Про маму», «Синьо-жовтий прапор», «Бандерівцем я став». Діти були дуже задоволені знайомством з волонтером, довго з ним спілкувались, фотографувались, подарували квіти та сувеніри на пам'ять.        

Також було підписано договір про співпрацю між волонтерською організацією «Тризуб» та Дубовецькою ЗОШ  І-ІІІ ст.

Сподіваємось що наша співпраця буде довгою та плідною. Віримо, що посіяні патріотичні зерна виростуть і принесуть гарні плоди. 

Вчитель фізичної культури Дробаха П.М.

Пошук на сайті