"Макітра-2018 " запалює осінні багаття.

IMG 20180922 183209Здоров’я – це головна цінність людини, без якої вона не може бути щасливою. Величезну роль у формуванні в підлітків здорового способу життя відіграє заняття туризмом. Адже це і відпочинок, і спорт, і пізнання.  Туризм  вчить і виховує, розвиває фізично і загартовує.

За організації Ситковецької ЗОШ І - ІІІ ступенів  з  20 по 23  вересня в урочищі Синьому, що поблизу Джуринець, відбувся   щорічний  зліт- фестиваль юних туристів-краєзнавців Вінничини  «Макітра-2018».

Участь у змаганнях взяло 15 команд учнів загальноосвітніх шкіл та гуртківців позашкільних навчальних закладів із різних регіонів нашої області.

20180922 153538На відкритті зльоту юних туристів привітали директор Ситковецької  ЗОШ І- ІІІ ст. Маринич О.І., селищний голова смт.Ситківці Михайленко В.М.,  керівник відділу спортивного туризму ВОЦТСКЕ майстер спорту Роздорожнюк А.В. і побажали юним туристам гарної погоди, приємних вражень і спортивних перемог.

Протягом чотирьох днів осінь милувала своїми сонячними та теплими днями та йшло напружене, але доброзичливе суперництво між командами. Школярі змагалися у вправності на дистанціях із техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, в умінні управляти катамараном, у конкурсах юних краєзнавців, топографів, пакування наплічника, встановлення намету, виготовленні емблем та інших.

Всі команди гідно пройшли важкі випробування і здобули нагороди.

Найбільше їх виявилося в команд господарів змагань «Сокіл» та «Сокіл-2» з Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ст.. Призові місця у видах і конкурсах зайняли також команди Немирівського НВК №1, які в порівнянні з минулим роком стали більш майстерними. Гарні результати виявились і в команди Брацлавського НВК та двох команд Чуківської ЗОШ І – ІІІ ст. Вони окрім грамот отримали ще й цінні призи від селищного голови Михайленка В.М.. Грамотами ВОЦТСКЕ за перемоги в конкурсах нагороджені  команди Немирівського НВК №2, «Граніт» та «Граніт-2» з Райгорода, «Ільтур» та «Екотур» з Вінницького району, команда Ковалівського НВК. Вперше на «Макітрі» за останні роки з’явилась молода команда «Азимут» школи-інтернат смт. Ситківці, які виступали дуже достойно, показали волю до перемоги.

P1160531А от в особистому заліку на дистанціях спортивного орієнтування та туристської смуги перешкод медалі за призові місця здобули вихованці туристського клубу «Сокіл» сестрички Гуцаленко Уляна та Ангеліна, Чернецька Іванка, Олійник Роман, Тішин Ілля, Рудий Ілля, Чмир Володя, а також учень Немирівського НВК №1 Головащенко Артем.

Зліт залишив незабутні враження у його учасників та надію на зустріч у наступному  2019 році.

Заступник директора з виховної роботи О.П.Обертинська

Пошук на сайті