Презентація роботи педпрацівників які атестуються

1120 березня 2019 року відбулося  розширене засідання атестаційної комісії відділу освіти райдержадміністрації, на якому були присутні усі директори, заступники директорів  та завідуючі навчальних закладів. 

 

Метою цього засідання було перегляд атестаційних презентацій роботи директорів Рачківської ЗОШ І – ІІІ ст. (Кисилиця С.Ф.), Сокілецької ЗОШ І – ІІІ ст. (Жук Л.М.), Новообиходівської ЗОШ І – ІІІ ст. (Собченко М.В.)  та Райгородської ЗОШ І – ІІІ ступенів (Панасюк Н.В.), а також заступників директорів з навчально - виховної роботи  Новообиходівської ЗОШ І – ІІІ ст. (Мельник Н.В.) і Вовчоцької ЗОШ І – ІІ ст. (Шевчук Т.І.) та завідуючої Вовчоцьким ЗДО (Дорофєєва Н.О.).

            У своїх презентаціях кожен атестуючий намагався висвітити систему своєї роботи, напрацювання та поділитися досвідом. Кожна презентація було по своєму цікава та змістовна. Завідувач КЗ «Немирівський РМК» Собченко Т.В. рекомендувала доопрацювати окремі питання презентацій.

            Форма роботи такого засідання дає можливість кожному членові  атестаційної  комісії отримати повну та змістовну інформацію про роботу педпрацівника, який атестується.

Пошук на сайті