Конкурс агітбригад «Земля-наш спільний дім»

    Із початком весни  у ЗЗСО Немирівського району та ОТГ учнівська молодь активно долучається до екологічних конкурсів та акцій, а також закликає до активної природоохоронної діяльності інших. Так, 13 березня відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу агітбригад екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім», тема цьогорічного заходу «Моя мала Батьківщина». Завданнями даного конкурсу є виховання в учнів любові до рідного краю та формування в них екологічної культури.

    Виступи команд містили презентацію власної еколого-просвітницької діяльності та відповідали вимогам конкурсу. Учнями Ковалівського НВК були висвітлені різнопланові аспекти екології та робота закладу у програмі «GLOBE» на місцевих матеріалах. Команда Чуківської ЗОШ І-ІІІ ст. звернула увагу на соціальне значення екологічних проблем та презентувала відеоматеріали, які не залишили байдужими глядачів.

Колектив Рубанської  ЗОШ І-ІІІ ст. відтворив та пропагував народні традиції щодо гармонізації взаємовідносин людини з природою. Агітбригада Рачківської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначилась естетикою костюмів та реквізиту, а також досягненнями у просвітницькій діяльності.

За рішенням журі переможцем стала команда «Екоклас» Ситковецької ЗОШ І-ІІІ ст., яка буде представляти наш район на обласному етапі конкурсу.

  Тож побажаємо успіху!

Пошук на сайті