Про наступність між дошкільним закладом та школою

27 березня 2019 року у Вовчоцькому закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся практично-теоретичний семінар для керівників дошкільних закладів. Тема семінару: «Наступність в роботі дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів» є постійно актуальною.

У Вовчку дане питання вирішується позитивно, адже два навчальних заклади знаходяться в одному приміщенні і, саме головне, що існує тісна співпраця між завідуючою ЗДО Дорофєєвою Н.О., директором ЗЗСО Басовською О.В. та сільським головою Кобренчуком М.М. 

Присутні на семінарі керівники дошкільних закладів району мали змогу поспілкуватися зі всіма вищевказаними керівниками,  почути цінну інформацію.

Більш детально про законодавчі та методичні аспекти наступності між дошкільним та загальноосвітнім навчальними закладами у своєму виступі говорила методист Лариса Зозуля. Яскравим дійством стало свято «Поспішає в гості весна» за участі дошкільників та молодших школярів, що підготували педагоги Чернега О.В., Дорофєєва Н.О. та Нахаєнко О.П.  По завершенню  учасники семінару відмітили якісну підготовку до даного заходу, висловили подяку та побажання на подальшу плідну працю.

Пошук на сайті