«Колискова пісня – 2019»

10 травня 2019 року відбувся конкурс  «Колискова пісня – 2019» серед  закладів дошкільної освіти. Метою даного заходу  є  відродження та збереження народних традицій, збагачення духовного світу дошкільників, їх естетичного розвитку. 

Конкурс  є щорічним і приурочений  він Міжнародному дню сім’ї та Дню матері в Україні. Учасники мали можливість демонструвати свої таланти в трьох номінаціях: українська народна колискова пісня, колискові пісні народів світу та колискові пісні сучасних авторів.

За результатами конкурсу варто відзначити культуру виконавської майстерності, якісний сольний спів, театралізацію та емоційність виступів всіх учасників конкурсу. Яскравими і неповторними були виступи: Вероніки Мельник з народною піснею «Ой. ходить сон біля вікон», яка представляла Брацлавський ДНЗ «Ромашка», Володимира Рибака з піснею «Спи, моя донечко» від Ситковецького ДНЗ, Людмили Гаврилюк із Муховецького ДНЗ, Толкачової Яни , яка презентувала Чуківський дошкільний заклад та Нелі Василівни Усаченко з Вищекропивнянського ДНЗ з народною піснею «Ой місяцю, місяченьку».

4Представляти на обласному конкурсі «Колискова пісня – 2019» від дошкілля  Немирівського району буде Вероніка Костянтинівна Мельник. Бажаємо успіхів.

Пошук на сайті