Подяка народному депутатові Демчаку Русланові Євгенійовичу

          Нещодавно Бугаківська ЗОШ І-ІІ ст. значно оновилася, стала затишнішою та привабливішою і  зовні, і зсередини. Її фасад сьогодні прикрашають нові вікна та двері. Відвідувачі зазначають: школа «помолодшала». Учні та вчителі з приємністю заходять у класи, які від таких перетворень стали, здається, більш просторішими та світлішими.

          А все почалося з того, що напередодні навчального року, перебуваючи з робочим візитом у Немирівському районі,  наш заклад відвідав народний депутат Верховної Ради України Демчак Р. Є. Руслан Євгенійович ознайомився з матеріальною базою школи та дитячого садка, поспілкувався з колективом, поділився  своїм баченням розвитку  сучасної освіти,  компетентно поцікавився матеріальним забезпеченням для першого класу, який готувався до роботи за програмою Нової української школи, уважно вислухав наші проблеми і виклики, які доводиться долати сьогодні сільській школі. Результатом цієї зустрічі стало те, що Руслан Євгенійович  пообіцяв допомогти із частковою заміною вікон та вирішив подарувати  для нашої спортивної зали баскетбольні щити.

          І от за кілька місяців обіцянки стали реальністю. За сприяння народного депутата в закладі замінено 37 (25%) вікон і двоє вхідних дверей. Це всі навчальні кабінети, їдальня, харчоблок та ігрова кімната дитячого садка. А в спортивній залі з’явилися нарешті  сучасні баскетбольні щити.

 Приємно усвідомлювати, що у владі є такі люди, як Руслан Євгенійович, у яких слово не розходиться з ділом, які переймаються проблемами освіти, а отже, закладають фундамент майбутнього України.4

Шановний Руслане Євгенійовичу! Ми щиро вдячні за Вашу турботу про наш навчальний заклад, за Вашу державницьку і громадянську позицію. Ми захоплюємось Вашим вмінням ставити ціль і досягати кінцевого результату, Вашою здатністю приймати відповідальні рішення і готовністю прийти на допомогу. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, процвітання, невичерпної енергії та великого людського щастя.

Пошук на сайті