Ми — за мир на рідній землі

Сьогодні формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим завданням  як для держави, так і для системи освіти Немирівського району,  і для Чуківської ЗОШ І – ІІІ ступенів ім.. Івана Бенери особливо.

Своєю діяльністю, організованими і проведеними заходами учителі намагаються виховувати  дітей у дусі патріотизму,  глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності. Завдання педагогів полягає у тому, щоб слова «Україна», «патріотизм» набували для дітей  особливого сенсу, тобто сприймалися «не лише розумом, а й серцем».

У зв'язку з цим напередодні відзначення Дня захисника України було проведено ряд заходів, які виховують  повагу до Держави, державних символів - Герба, Прапора, Гімну,  героїв, які боролися та боряться за незалежність і волю України, любов до державної мови, які впливають  на формування учня- громадянина, патріота України.

11 жовтня, учні та вчителі Чуківської ЗОШ І-ІІІ ст. поклали квіти до меморіальної дошки та на могилу Героя України Бенери Івана Івановича, ім’я якого носить наша школа.

На території села Чукова у 2016 році  було  відкрито пам’ятник  «… Борцям за волю і незалежність України». Учні відвідали  дане місце, поклали квіти  та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

З метою формування патріотичного виховання та знайомства із справжніми  героями України в стінах школи відбулася зворушлива зустріч учнів з воїнами АТО :   Клименком М. М., Нестеренком Ю. В.,  Крохмальовим В. С.   З допитливістю та цікавістю слухали діти розповіді захисників про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни.

З болем в очах бійці розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Ретельно підбираючи слова, хоробрі воїни  згадували жахіття цієї нав’язаної нам війни. Із тремтінням у голосі згадували  своїх побратимів, які навічно залишилися лежати у донецькій землі.

Хлопці поділилися з учнями спогадами і своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Кожен з них висловив думку про те, що тільки в єдності наша сила.

Учні школи подарували літературно – музичну композицію «Ми за мир на рідній землі» та власноруч виготовлені для  воїнів АТО сувеніри , які оберігатимуть їхнє життя, зігріватимуть теплом і любов’ю рідного дому.

Такі зустрічі допоможуть дітям на прикладі воїнів АТО навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, а також зрозуміти , що Україна  єдина,  неподільна і миролюбна держава та відчути гордість за наших захисників Вітчизни.

Пошук на сайті